Sport ja FitnessHoki

Ebatavaline sport - rulluisuhokit

Sageli noored on huvitatud ebatavaline sport. Võtame näiteks, rulluisuhokit. Fotod ja see artikkel aitab teil toime tulla. See aga ei ole nii raske. Rulluisuhokit - sport, mis sarnaneb tavalise jäähoki, vaid palli asemel pesumasin kasutatakse siin. Player ülesanne on koguda see vastase net.

Veidi ajalugu

Esmakordselt mängu ilmus Inglismaal kahekümnendal sajandil. Siis hakkas mängima sakslased. Rulluisuhokit töötatud suure majandusliku suutlikkuse riikidest. Praegu on organisatsioonid, nagu Rahvusvaheline Roller Sports Association ja International Federation of uisutamine. Need organisatsioonid on korraldajad maailmas ja Euroopa meistrivõistlustel.

vajalikud seadmed

Mängida rulluisuhokit vaja erivarustusega mänguväljak. Enamik selle pikkus on 20 x 40 meetrit, vähemalt 15 x 35 m. Platvorm võib katta asfalt, betoon, kivi plaadid või puidust laudadele. Peaasi, et see oli tarastatud servi, mis ei tohiks olla väiksem kui 20 cm kõrgune.

Iga mängija peab riietuda korralikult. Kohustuslik kaitse all sokid, põlvekaitsmed, kindad ja sidemega. Väravavaht on eriline tampoonid kaitse jalad, nende paksus on umbes 35 cm. Sest käte kaitseks kindaid, paks palm. Maalivahti ka kannab põlvekaitsmed ja sidemega. Sageli mask kaitsta oma nägu.

Roller Hockey - mõned pall?

Väga lõbus ja põnev on rulluisuhokit. Pall kasutada mängu eriline, see on valmistatud kõvast kummist. Kaal - 155 grammi, läbimõõt - 23 cm värava löömist, kui pall läbib vastase väravajoone ..

Rulluisuhoki on selline asi nagu kõrge palli. Nii on iga palli, et pärast lööb pulk lendas 1,5 meetrit või rohkem. Kui ta lendas nii kõrge peegeldus lööb väravavaht, viga ei peeta. Muudel juhtudel, nagu valatud loetakse rikkumiseks.

Stick tehakse puidust. Kõrgus 90-115 cm ja kaaluga mitte rohkem kui 500 grammi.

mäng seadmed

Meeskond koosneb kahest ründajad, üks sideaine, üks hoidja ja üks kaitsja. Lisaks pink peab istuma üks väravavaht ja kaks mängijat asendada. Vahetage mängija igal ajal mängu või vaheajal. Peaasi on see, et uue liikme saab alustada mängu vaid siis, kui vahetab lahkus ala.

Mängus kahest poolest, millest igaüks kestab 20 minutit. Üks break - 10 minutit. Samuti on võimalik määrata lisaaega, kui see on vajalik mängureegleid. Esimene lisaajal kestab 2 minutit, teine enam - 4 minutit. Mäng jätkub, kuni esimese värava.

Mäng on väga sarnane tavalise jäähoki. Sportlased peavad liikuma väga kiiresti kokku panna, teate iga liikumise vastase. Selles mängus saad treenida oma abs, käed ja jalad.

On oluline, et sportlased mängida koos. Kui iga mängija teeb, kui ta tahab, võidab see meeskond ei saavuta kunagi. Igaüks meeskond täidab oma rolli, kuid lõpuks kõik koos töötada.

Iga mängija on liikuda ka rullidel. Et oleks võimalik pöörata ja muuta suure kiirusega, vähendada kiirust, aeglustada. Lisaks võime liikuda rullikutele mängija peab teadma, kuidas kasutada stick ja suutma võtta ja liigu palli hoida see üles ja viska eesmärk.

Mis on nägu-off?

Viska-in toimub alguses mängu, mängu ajal perioodi või ületunde. Kui kohtunik ei saa täpselt järgida mängu, on tal õigus peatada mängu ja uuesti käivitada throw-in. Selleks, kaks mängijat vastase seista üksteise vastas keskus valdkonnas. Pall on kohapeal, klubi konkurentide 20 cm ta. Pärast vilet, mäng võib alata. Siin peab iga mängija näidata kiiruse ja osavuse kätte palli.

Nagu regulaarsel mängu kohtunik võib määrata karistuslöögi või penalti. Selle streigi mängijad seisma jäänud keskjoone. Väravavaht seisab eesmärk on mängija, kes teeb löök - märgil eest karistuslöök.

Rikkumise eest võib kohtunik eemaldada mängija 2, 5 või rohkem minutit. Mõningatel juhtudel, kui oli raske reeglite rikkumine võib kohtunik eemaldada mängija lõpetada mäng. Välistatud mängija ei tohi asendada. Sel juhul käsk jääb vähem mängijad ja see muutub haavatavamaks.

Mäng vaadates kohtunik. Üks juht, kes koos mängijad liigub võrdsed ning tagab, et ei ole rikkumisi. Ülejäänud kaks on värava juures. Ajal eesmärke nad tõsta lipu, näidates sellega, et palli net. Igal vaidlusi, võib kohtunik anda nõu või taotleda live video mängu. Aja jooksul mängu vaadata kohtunik ajavõtjate. Nad leiavad, kui kaua võtab mängu, kui kaua see kestis ja lõpetada lisaaega.

Et õppida, kuidas mängida rulluisuhokit, pead palju aega. Esiteks peame lihtsalt sõita rullid, siis õppida erinevaid tehnikaid töötab. Siis võite alustada skate koos stick ja palli, õppida mängureeglid. Kui pearoog valmib ja õpilane hakkab olema vabalt kinni ja palli saab liikuda raskem harjutusi. See on erinev vorm rünnak ja kaitse, Jankutus, petlik manöövreid.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.