Sport ja FitnessHoki

Modern eeskirjad bandy

Täna, üks kõige kiiremini kasvav sport on hoki (Jääpall). Mängureeglid veidi erineb traditsioonilise jäähoki, kuid seal on mõned olulised erinevused.

Üldmõisted

bandy nimetatakse talvel võistkond. Tikud toimuvad libe maapind. Mängijad peavad liikuda Rink uisud. Manipuleerimine ainult pulgad on valmistatud palli. See kehtib ka standard rünnakute ja eesmärke ning läbib. Väravavahid klubid ei ole, kuid oma arsenali on olemas spetsiaalsed kindad.

Eesmärgiks on mäng võita vastase väravasse. Võitja on võistkond, kes viskas rohkem väravaid on piisav aeg mängu. Rahvusvahelises praktikas mängu on tavaliselt nimetatakse "bandy". Venemaal nimetatakse seda "bandy". Võistluse reeglid sõltub ühing, kelle egiidi turniiri. Eeskirjad on väga sarnased, kuid olümpiamängudel on natuke muudetud.

Pea International Federation of Jääpall FIB. Korraldades suurürituste sageli ühendatud Olümpiakomitee.

Ajalugu loomise

Analoog bandy on tuntud juba ammustest aegadest. Siis asemel muistsed inimesed kasutada pulgad nüri kinni. Esimene mainita mängu pärinevad 20. sajandil eKr. e. Arvud käigus leitud väljakaevamistel üks Egiptuse külad, näidates inimestele ületanud palli omapärane klubi. Midagi sarnast leiti territooriumil endise Asteekide hõimu cheuka. Samuti on teada, et samamoodi palli tormasid iidse Jaapani Kreeka ja Rooma.

Külmunud veekogude hakkas mängima keskajal. Iidses kroonikates 10. sajandil võib leida korrata mainita mängu nagu jäähoki, kuigi sel ajal nimetati seda erinevalt: klyushkovanie, pliiats, pot, Karussell, \ tagaajamine. On teada, et üks peamisi fännid mängu Venemaal oli Peter I. See oli tema, kes oli sissetoodud Holland raud uisud. 9. sajandil Islandil õitses mängu nimega "knattleyker". Varasem Suurbritannias toimus kogu võistluse Jääpall. Modern reeglite hoki pallimängud on kokku lepitud ja on moodustatud ainult 19. sajandi alguses. Määrused on kokku pandud Briti harrastajatele. See oli Inglismaal olid esimesed semi-klubid, millest sai "Nottingham Forest" ja "Sheffield United". 1891 Suurbritannia loodud assotsiatsiooni NAB, mis on võetud kohustused korraldaja võistlusprogrammi. See oli Briti lõpuks kaasa aidanud arengule bandy sellistes riikides nagu Norra, Rootsi, Šveits ja teised.

Venemaal pikka aega püsinud hoki amatööride tasemel. Alles 1998. aastal Leningradi, üks peamisi rullid, esimese mängu heakskiidetud rahvusvaheliste eeskirjadega. Alates hetkest Venemaa, seda spordiala hakkas kiiresti hoogu.

Mängureeglid: tiimiga

Taotluses mängu mõlemal küljel ei tohiks olla rohkem kui 17 inimest. Alguses mängu põllul võib olla ainult 6 mängijat, sealhulgas väravavaht. Asenduste arv ametlikus turniirid ei ole piiratud. muutus recaps ajal peatus mängu on keelatud. Reeglid Levitada rikkumise määrused sätestavad eemaldamine 3 minutit. Tuleb märkida, et järjestikuste mängija peab lahkuma valdkonnas mängida enne tema koha säästa. Igasugune manipuleerimine koosseisu pass ei osale kohtunik. Erandiks on asendamine toimetas. See protseduur on võimalik ainult loal erotuomarille seisaku koosolekul. Tähelepanuväärne on, et konfiskeeritakse arvestatakse ilma toimetas.

Tööstandardite

Väljakujääpall ei erine traditsiooniliste distsipliini jää pinnale. Välja pikkuseks võib varieeruda 45-61 m ja laius -. 26-30 m ametlikus võistluste norm rulli mõõtmetega 58 29 m.

Reeglid Jääpall ka paigutuse ja väljad. See on identne klassikalise kujul, kuid on üks täiendav nüanss. Karistusala joonelt määratletud eesmärk ja punktiirjoon bänd läbib ringid touch. kontaktpunktide on kohti vaba algab.

Uks peab olema kõrgus 1,22 m ja maksimaalne laius - 1,83 m.

matš

Professionaalne meeste heidete koosolekul kestab 90 minutit. Sarnaselt ajal mängu ja noorte kuni 21 aastat. Laste ridades on vähendada pikkus mängu ja 60 minutit. Naistel mõlema poole kestab 35 minutit. Kestus break perioodide vahel sõltub konkurentsieeskirjadega. See võib kesta 5 kuni 10 minutit. Samamoodi arvutatakse ja eemaldamise valdkonnas. Sõltuvalt reeglites, see võib olla 2 kuni 10 minutit.

Tähelepanuväärne on, et mängureeglid hoki koos palli ei sisalda lisaaega. See kehtib nii meeste ja naiste kategoorias.

Mängureeglid: standard

Kui karistuslöögi kõik vastased peavad olema pärit mürsk 5 m. Standard on koht, kus rikkumine on fikseeritud. Erandiks on karistuslöögi antud ründava meeskonna karistusalas või üle väravajoone.

Play näole otsest rivaalid ainult lubatud, kuid mitte kaitsta poolel. Karistuslöök nimetatakse bandy penaltiseeria. See on alternatiiv analoog jalgpalli karistus. Reeglid Jääpall öelda, et löök tuleb alles pärast kohtuniku vilet. Lähtepunktiks on punane joon. Enne esimese kontakti kõikide mängijate rünnata meeskond taga sinise ala. Kui tulemusel kuuli ei ole värava löömist, mängu jätkub. Keelatud on mängida free-kick, mis võimaldas muide, mängus maahoki.

Mängureeglid: rikkumisi

Meeskonna liikmed ei tohi suruda või kinni vastased. Keelatud on haarata vastase kinni, klammerduvad tema oma. Kohtunik määrab standard ette viivitus palli kätega. In Bend mürsk saab puudutanud ainult klubi. Väravavaht on õigus võtta palli käes. Ärge visake arvesse vastase kinda või pulk.

Reeglid Jääpall keelata väljendus kareduse valdkonnas. Ohtliku mängida või katse leida vastase Kohtunik vastavalt karistada. Keelatud on lüüa palli, kui ta on üle õla. Ärge puudutage kest või kõhuli põlvili.

Asja palli peetakse rikkumiseks torso ja jalad mängu. Väravavahid pead viskama mürsk väljale nii, et see puudutas poolel.

eemaldamine

Professionaalses bandy kohtunikul on õigus diskvalifitseerida kurjategija 3 ja 5 minutit või kuni mängu lõppu. Karistuse raskuse sõltub realiseerida. Mängureeglid hoki anda 3-minutilise karistuse tahtliku touch kest poolt kinni löögi vastase ebaseadusliku asendamine, ja nii edasi. N. Seal on ka väike tüüpi rikkumised hõlmavad vaidlused kohtunik.

Diskvalifitseerimine 5 minutit põhjustatud komistamist, push üle parda lükata käe, pin kinni vastase süüteo.

Sest tahtlikult töötlemata ja ohtlik mäng, samuti kolmandate eemaldamist toimepanija peab jätkata piirangute enne koosoleku lõppu.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.