KodususEhitus

Mida otsida valides pidu tuletõkkeuksed

Üks peamisi näitajaid, mis on määratud kvaliteedi näitajatele tuletõkkeuksed, tulekindlus on see tavaliselt tähistatud minutiga. tulekahju määr, on aeg, mille jooksul ukse talub tulekahju kaotamata nende peamine kaitse funktsioone. Alammäära tulekindlus 15 minutit ja maksimaalne - 120 minutit. Mis on limiit ühel või teisel viisil ukse loodud testimise, mis viiakse läbi vastavalt nõuetele tuleohutuse nõuetele. Pärast katset põhjal need tulemused, uksed on sertifitseeritud.

Usaldusväärne tuletõkkeuksed, näiteks nagu toodetud ja müüdud siin - cvant-plus.ru, märgitud järgmised andmed:

- toote nimi, tootja nimi;

- näitaja tulekindlus;

- partii number;

- kirjeldus tootmistehnoloogia ukse.

Juhul luuk klaasist, on asjakohane peab olema märgistatud. Kui artikkel on märgistatud, mis koosneb ühest, kahest või kolmest tähest - R, E, I

Tähega R tähistab ukse kandevõime kaotus on täielik hävitamine struktuuriga või moodustumise pöördumatuid deformatsioone. E - kaotus terviklikkuse, see juhtub siis, kui esinemise sügav praod, mille kaudu saab tungida tulekahjusuitsu. I - kaotus soojusisolatsiooni omadused, see on, kui Uksekatte materjali küljele mitte otsese leegi kuumeneb maksimaalne lubatud temperatuur. Sest üks neist tähed või nende kombinatsioonidega võimalus näitab aega minutites, periood, mille jooksul juhtuda kirjatud muutusi.

Näiteks määramise REI 30 näitab, et kõik kolm näitajat, või üks neist kaob 30 minuti jooksul pärast kokkupuudet intensiivse luuk. Katsed on näidanud, elu- või bürooruumid täielikult põletada 15-40 minutit, nii alammäär tulekindluse uksed ei tohi olla väiksem kui 15 minutit. Mis suunas on vaja avada luuk, tuleb kinniseotud - paremale või vasakule varikatus sõltub, millises suunas liigub inimesi väljumise tulekahju korral. Mõned nõuavad paigaldamise sulgurid, kuid üldiselt valiku tuletõkkeuste kaaluda eespool parameetrid on piisavad.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.