Sport ja FitnessJalgpall

Euro 1996: tulemused ja fakte

1996. ta võõrustas Euroopa jalgpalli meistrivõistlustel. Saal sai Inglismaal. Euro 1996 on meelde paljud jalgpallifännid. Turniiri on toonud uusi reegleid ja näidata maailmale esmaesitlust suurvõistluste: Horvaatia, Tšehhi, Türgi, Bulgaaria, Šveitsi ja Venemaa. Euro 1996 Ühendkuningriigi viimast korda, et näidata oma parimad küljed, jõudes poolfinaali. Samal meistrivõistlustel oli reegel "Golden Goal" ja suurenenud osalevate riikide arv on 2 korda (kuni 16).

kvalifikatsiooni turniiril

Kvalifikatsiooni turniiril ei mäleta ühtegi aistinguid. Üllatunud ainult Rootsis, mis oli pronks viimase Euroopa meistrivõistlused, ei tule viimane osa. Ta tõusis üle Šveits ja Türgi.

Laiendades riikide arv, mis on olnud võimalik osaleda turniiril rohkem võistkondi oli võimalus grupist lahkuda. Euro 1996 pärast Nõukogude Liidu kokkuvarisemist ja Tšehhoslovakkia läks Venemaa ja Tšehhi Vabariik.

grupp A

Rühmas oli Suurbritannia, Holland, Šotimaa ja Šveits.

Maadelda siin hakkas esimese Euro 1996 pealtvaatajat. Esimeses ringis Šveitsi võita Inglismaa ja Holland ei võita Šotimaa. Teine jalg seletada kõike: järgijaid võita vastastega punktisumma 2: 0.

Kolmandas ringis Inglismaa vastu Holland ja viskas neli väravat. Samaaegses koosolekul Šveits Šotimaa võitis 1: 0. Holland selles olukorras ei tulnud rühmast, kuid Šotimaal ei pidurdaks rünnakut ja vastamata palli. Playoff tuli, Inglismaa ja Holland.

grupp B

Rühma olid Prantsusmaa, Hispaania, Rumeenia ja Bulgaaria.

Vaatamata läbilõikamine, ma vapralt viimase hetke kolmanda etapi. Euro 1996 jalgpalli B rühma lõpliku poole, Prantsusmaa ja Bulgaaria olid 4 punkti Hispaania - 2, vaid Rumeenia jäeti 0.

Viimase mängu esimese Hispaania-Rumeenia vaja võita, et neil õnnestus vaid kuus minutit enne mängu lõppu. Prantsusmaa ei ole kerge ülesanne võita Bulgaaria.

grupp C

Rühma kuuluvad Saksamaa, Tšehhi, Itaalia ja Venemaa.

Paljud analüütikud väidavad, et Vene koondise tugevaim kogu postsovetlikus ajaloos. Vanus oli parim mängija, peaaegu kõik olid Euroopa juhtivad meistrivõistlustel. Kuid Venemaa meeskond ei olnud õnne Euro 1996. Tulemused pettunud palju fänne, kuid tuleb meeles pidada, et rühm oli tulevikus Meistrite ja hõbe medaliga. Ta sai tugeva vastase Itaalias.

Saksamaa võitis rühma ilma loovutama eesmärk. Tugevuselt teine meeskond sai Tšehhi Vabariik, kes suutis võita itaallased. Venemaa lõpetas grupivoor neljanda koha.

grupp D

Gruppi kuuluvad Portugal, Horvaatia, Taani ja Türgi.

Selles grupis olid paljud huvitatud Taani. Praegune omanik Cup oli tugev koostis, mis oli isegi parem kui neli aastat tagasi. Esimeses etapis nad ei suutnud võita Portugal, mängitud viik. Horvaadid lüüa taanlased 3: 0. Võit Türgi vastu ei võimalda neil lahkuda grupist. Playoff off Portugal ja Horvaatia. Viimane koht grupis poolt hõivatud Turks.

veerandfinaalis

Veerandfinaalid ei esitata publikule palju eesmärke. Mõned mängud ja ei lõppes goalless viigiga. Ainult üks meeskond on kaks väravat.

Paari Inglismaa ja Hispaania on kõige huvitavam. Mõlemad meeskonnad loodud meri võimalusi, kuid viskas normaalaja ebaõnnestus. Kõik oli otsustatud karistus shootout, kus Briti olid eksimatud. Rahvuskoondises Hispaania Fernando Hierro teinud vea, ja üks käik vastuvõtva väravavaht suutis Parry. Vahekokkuvõte: 4: 2 koht.

Veerandfinaalis, Horvaatia on saanud tohutu Saksamaa. Horvaadid alustas mängu kindlalt, kuid määrdunud saksa jalgpallur enda karistusala joonelt, mille järel karistuse on õigesti rakendatud. 51 minutit Horvaatia mängis palli, kuid mõne minuti pärast ta saadeti välja Stimac. Saksamaa peaaegu kohe ära ja läks. Tulemus: 2: 1 sakslaste kasuks.

Tšehhi Vabariik pidanud võitlema hirmuäratava rünnaku Portugal. Tšehhi Defense Autasud toime rünnakuid Luis Figo ja Rui Costa. 53 minutit poolkaitsja Karel Poborský andis Tšehhi edasi. Portugal ei suutnud skoori, vaatamata eemaldamist Lathan 83 minutit.

Kohtumise Prantsusmaa-Holland äratanud erilist tähelepanu. Selles paari täidetud suur meeskond suudab särada. Kuid mängu oli igav. Enamikul ajast publik ei näe eesmärke. Kui karistus shootout punktisumma suutnud Klarensa Zeedorfa. Tulemus: 5: 4 penaltitega poolfinaali Prantsusmaal.

poolfinaal

Paar Saksamaa, Inglismaa ei suutnud otsustada, kes oleks minna peaajale. Aasta esimesel poolel, meeskond viskas ühe palli. Kui karistus shootout Saksa väravavaht Andreas Köpke peegeldub šokk ja juhtis meeskonna lõplik. Tulemus: 6: 5 karistusi.

Kohtumise Tšehhi-France sai kõige igav meistrivõistlustel. Regulaarne aega eesmärkide tulutuks. Kõik oli otsustatud karistus shootout, kus taas esimese kümne lööki olid eksimatu ja seejärel Tšehhi väravavaht salvestatud karistus. Tulemus: 6: 5 karistusi.

Euro 1996 finaalid

Euroopa meistrivõistlused finaali luban olla põnev. Kes võitis Euro 1996? See küsimus võib kuulda noori fänne. Aasta lõpuks turniiri, Saksamaa tulid tõsiseid kaotusi. Paljud võtmeisikute sai vigastada. Taotlus mängu kaasatud vaid 16 mängijat, viis asendamine oli kaks väravavahid.

Tšehhid ka läinud paremini. Ta ei olnud sõidu ja vigastuste mängijad. Vaatamata kahetsusväärne olukord, Saksamaa suutis minna ja võita. Aasta teisel poolel tšehhid läks. 69 minutit valdkonnas oli vaba Saksamaa ründaja Oliver Bierhoff. Kuue minuti ta võrdsustas ja lisaajal viskas "Golden Ball".

Euro 1996 jalgpalli Saksamaa toonud ainult trofee aastaid. Riik aru süsteemse kriisi ja fännid pidid ootama pikka aega uusi võite.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.