Sport ja FitnessJalgpall

Loodan "Zenith" - Jevgeni Tšernov

Jevgeni Tšernov - noor vene mängija, kes mängib positsioone kaitsja ja poolkaitsja. Õpilane Tomski jalgpalli praegu kaitseb värvi Petersburg "Zenith".

Siberi iseloomu

23. oktoober 1992 sündinud Jevgeni Tšernov. Ta sündis Tomsk, linna kaugel jalgpalli, kuid lapsepõlvest sai huvitatud sport. Pühendus ja püsivust mitmeti määratletud positsiooni, kus ta mängis - südamikus tsooni.

In 17 aastat, Musta esimene tuli Omarakendusel, "Tom" Vene meistrivõistlustel mängu. Samal aastal, 13. augustil tegi ta debüüdi noorte meeskondade turniiri. Rival terasest Samara "Wings of venelased." Kuid esimene pannkook oli pontsakas - "Tom" kadunud (0: 3).

Järgmisel aastal tiimiga proovinud "Mostovik-Primorje" alates Ussuriysk kõneldes tsooni "East" teise diviisi, kuid lõpuks otsustas jääda Tomsk ja saada praktikat noorte meistrivõistlustel.

Varsti sai kaasatud koolitus põhimeeskonnas.

Debut Premier League

Alates 2011. aastast Jevgeni Tšernov elulugu, mis siis sai oluliselt muutus hakkas langema pakkumise Premier League mängu. Kuid esimesel vabastatakse ainult 2012.

See juhtus 27. aprillil. "Tom" püüdis säilitada elukoht Premier League ja tema rivaali - perm "Amkar" - oli üks juhte võitluses 8-16 koht. Chernov ilmus valdkonnas 80 minutit, selle asemel Nikity Bazhenova, kuid tulemust mõjutada mängu ei saanud koosolekul lõppes viigiga (0: 0). Tulemuste kohaselt hooaja, "Tom" on lahkunud jalgpalli eliit.

Esimeses Division

Järgmine aasta Evgeniy Chernov toimunud Orenburg "Gazovik" teenindavad ala "Uurali-Volga piirkonnas" teise diviisi. Mängija mänginud 19 mängu, mis on märgitud 4 väravat. Koos meeskonnaga lõpus hooaja tähistada tagasipöördumist Meistriliiga.

Järgmine klubi poolkaitsja sai Dzeržinski "Apteeker", räägib esimese diviisi. Siin ta oli ka laenu. Lühikese aja jooksul sai üks suurtootjatele telgjoone, suutis aitab hoida klubi elamise esimese diviisi.

Selle tulemusena mängija, "keemik" Chernov jäi kuni 2015. aastani, mil meeskonna ikka läks vähenemine klassiruumis. Selle aja jooksul veetis ta 58 tikud ja viskas 1 värav.

2015 Jevgeni Tšernov kulutatud laenu Krasnojarsk "Jenissei". Klubis veetis ta lihtsalt pool hooaega - enne talve vaheaega, ja siis tagasi "Tom". Selle aja jooksul suutis ta mängida 18 vastet. Siiski ei suutnud Tomski kodanikke. Aastal 2016 Chernov huvitatud mitmed klubid, eriti "Krasnodar" ja "Zenith".

Linnas on Neeva

Jaanuaris ta sõlmis uue klubi Jevgeni Tšernov. "Zenith" esimesel ei pidanud seda mängija baasi, kuigi mängija sõitis esimene meeskond laagris Austrias.

Esmakordselt t-särk "Zenith" Black panna sõprusmängu vastu Iraagi klubi "tegutsevad Iraagis." Chernov läks valdkonnas stardis näha, veetis kogu esimesel poolel. Mäng ei ole täis ohtlikke hetki, ja lõpuks lõppes viigiga - 0: 0.

On kaks põllukultuuride osales 8 sõbralik vasted "Zenith" Jevgeni Tšernov. Jalgpallur mänginud kõige põllul mängu ajal vastu Šveitsi, "Sion" - 62 minutit. Kuid selleks, et aidata oma meeskonda ei, "Zenith" kadunud 1: 3.

In "Zenith" alusel

Kuni tint ei sattuda peamine osa Petrogradi ametliku mängu, ta mängis talu klubi, "Zenit-2", mis mängib Meistriliiga meistrivõistlustel eestvedamisel Vladislav Radimov. Sest see käsk Eugene oli mängitud 26 tikud ja viskas ühe värava.

Et debüüdi esimene meeskond jalgpallur langes vasteid 1/16 finaali Vene Cup. Peterburi rühm läks külastada meeskond Meistriliiga - FC "Tambovi". Chernov sisestatud valdkonnas stardis näha ja veetis murul 90 minutit.

Kaitseks "Tambovi" suured probleemid "Zenith" ei looda, et tema meeskond debütant ilm ei riku. Kuigi esimesel poolel loodi ja mõru võitlus, avada konto "Zenit" võiks ainult vahetult enne vaheaega. Aga teisel pool koosolekul tambovchane täielikult lahku. Selle tulemusena koosolekul lõppes 0: 5 aasta tulemustabeli külastajaid.

Premier League "Zenith" debüteeris 24. oktoober Jevgeni Tšernov. Fotod jalgpallur sellel päeval kaunistatud foto teateid mängu. Ta alustas valdkonnas stardis näha, kuid paus asendati Artur Jussupovi. Pitertsy võitis - 1: 0.

Vaatamata sellele, et tint on kulutatud ainult pool, ta meeldis coaching töötajad. Järgmine mängu ilmneb lobus. Ja rivaali osutus peamine isik Eugene - native "Tom", mille raames ta oli kunagi võimalik saada tugipunkt.

Ja niipea, kui ta suutis kontrollida tootmistegevuse. Pärast 26 minutit, Chernov lõigatud erakorraliste truudust ratsutamine väravavaht, kes võttis palli Dziuba viskasin teda käigus Kokorin, mis selgelt tabas. 1: 0. Lõpuni mängu seisu ei muuda. Nii Eugene otseselt osales üle saavutatud võidu oma endise klubi.

Iga mängu, see on üha fikseeritud alusel "Zenith" lähitulevikus loodab saada tähtsaimaks selle klubi edukalt osaleda mitte ainult riigikaitse, kuid solvav tegevus meeskond.

Rahvuskoondises

Aastal 2011, Jevgeni Tšernov esmakordselt kutsutud asukohast junior koondise Venemaa jalgpalli. Tol ajal oli ta 19 aastat vana.

Chernov osales rahvusvahelise turniiri sündinud poisid 1992, mis toimus Portugalis. Debüüdi mängu vastu Prantsuse kohta 62 minutit, Eugene tuli välja pink. Samas tuleb meeles pidada tõhusaid meetmeid ebaõnnestus koosolekul lõppes viigiga - 0: 0. Kokku veetis ta rahvusmeeskonna eest 3 mängud, samas rahvuskoondises enam ei kutsunud.

Täna tekkega peamine juhtkond Stanislav Cherchesova võimalus tuli kõigile.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.