Sport ja FitnessOutdoor

Rozhkov Sergei: foto, elulugu

Rozhkov Sergei - tuntud vene laskesuusataja, maailma ja Euroopa meister, mitmekordne võitja World Cup. Üks esindajad staar rahvusmeeskonnas. Tipp tema edu tuli lõpus 90. - alguses 2000ndate.

Varakult oma karjääri

Rozhkov Sergei sündis Murmansk, 1. aprill 1972. Peale kooli läks Arktika Murmanski State University.

12 aastat sai huvitatud suusaspordi ja on vanemas eas lõpuks tuli laskesuusatamine. Kell 24, ta ühines Vene rahvusmeeskonnas. 1995. aastal esimest korda saadetud World Cup. Debüüdi Rozhkov muutub etapis Östersund Rootsi üksikutes rassi. Rozhkov Sergei enesekindlalt omab võidujooks debütant, ja lõpeb selle aasta 15. positsiooni.

Juba järgmisel käivitamisel toonud sportlane esimene hitt kümme maailma Cup. Sprint Rozhkov takes 7. koha. Pärast külastades veel kolm etappi, laskesuusataja kannab kokku 8 sõitu ja sisaldub koostises coaching töötajad World Cup.

esimene medal

1996. aastal toimus võistlus Ruhpolding, Saksamaa. On selles World Cup sportlane näitas sensatsiooniliselt edukas tulemus. Võistkondlikus rassi Rozhkov Sergei Leonidovich osaleb koos rohkem kogenud Viktorom Maygurovym, Vladimirom Drachevym ja Pavlom Muslimovym. Täna, selline laskesuusatamine eemaldatud suur võistlusi. Feature rassi, et kaugus on saadetud kui kõik sportlased. Finišis vahel liider ja viimane meeskond kaugus ei tohiks ületada 50 m või 15 sekundit. Vastasel korral saab meeskond karistus minutit.

Vene meeskond sõidus edukalt sooritatud, mis võimaldab ainult 2 igatseb. Kuid valgevenelased tulistas täiesti ilma viga. Seetõttu Rozhkov Sergei võitis ainult hõbemedali. Lõplik mahajäämus oli veidi rohkem kui 32 sekundit.

Esimeses etapis Karika pärast World Cup Rozhkov võidab esimese võidu. Oma kroon üksikute rassi, ta tuli lõpule esimesena.

Kuid lõpp hooaja osutunud määritud. Pärast esimese võidu Rozhkov Sergei esimene tuli 50. sprint ja järgmise etapi Austria Hohfiltsine sai 45. üksikutes rassi ja 36. sprint.

Selle tulemusena on Rozhkov hooajal ta 13 võistlused World Cup arvestusse, viskas 122 punkti, viimistlus 13. koht.

tass võidu

Järgmine hooaeg Rozhkov kulutatud vähem edukalt, kolm korda saada poodiumile, võttes kolmanda koha järjekindlalt. See tulemus oli saavutatud teatejooks Holmenkolleni meeskond rassi Ruhpolding ja üksikute rassi Itaalia Antholz. Tulemuste kohaselt hooaja toimus 19. Sergei Rozhkov. Laskesuusatamine tehtud palju edukam järgmisel hooajal. Ma võitsin relee Soome Kontiolahti ja lõpetas hooaja 10. koha.

Golden hooajal

Kõige edukas Rozhkov oli hooajal 2004/2005. Peaaegu pooled võistlused, kus ta osales, leidis end poodiumil. Hakkasin pronksmedali relee on Norra Beitostolen.

Rozhkov ilmus alguses 30 sõitu, tõde suutis võita ainult üks kord. Victoria sai laskesuusataja sprint Itaalia Cesana San Sicario. Seitse korda võitis hõbemedali ja 6 pronksi uuesti. Tulemuste kohaselt hooaja Rozhkov viskas 656 punkti, muutub viies üldise World Cup.

Selles hooaja teisel kaasmaalane Sergei Chepikova kolmas oli prantslane Rafael Puare teine - Saksamaa Sven Fischer ja võitis suure Norra Ole Einar Bjørndalen. Rozhkov täitmiseks selles World Cup oli edukaim tema karjääri.

Debut olümpiamängudel

Nagu iga sportlane, kõige olulisem konkurents Rozhkov muutunud Olympic sport. Esmakordselt saada see festival sport kahevõistlejaid see ebaõnnestus 2002. aastal. Sport Foorum toimus USA Salt Lake City.

Täisliige Vene meeskond oli Sergei Rozhkov. Tema elulugu täiendada teise tähelepanuväärne lehel. Olles sportlase põhistruktuur, Rozhkov algas etendusi üksikute rassi. Ta selgelt töötas kõik piirid, mis ei võimalda ühe miss. Kuid palju on tunnistanud, et kandidaati. See on vajalik, et öelda, et meister selles distsipliini olümpiamängudel, Norra Ole Einar Bjørndalen, kaks ebaõnnestunud lüüa. Rozhkov, kes ei ole saanud ühtegi trahvi minutit, ta võttis ainult 12. koha. Saadud lag oli 2 minutit 40 sekundit.

Teine distsipliini muutunud sprint. Siin Rozhkov kõike välja hullem, tehtud kahetsusväärne viga tulejoonel tuli ta finišisse vaid 51 meetrit. In edasisel võidujooks medalid ei ole kindlasti oodata.

Tagaajamine saavutamiseks Rozhkov läks kiiresti, kuid eksis esimesel käigul. Kuid selgelt täidetud ülejäänud kolm, suutis oluliselt parandada oma lõpliku seisukoha, liigub üles 51 th 27 th koht.

Lõplik oli algusest relee. Rozhkov jooksis teises etapis. Esimene kaugusel jäänud Victor Maygurov. Enesekindlalt edasi segmendi tee, ta andis teatepulga auaste Rozhkov liider, kuid ära Sergei ei suutnud. Esimese tegi ta 2 igatseb lamades, siis teine seistes. Ma kaotasin kõik ära ja teatepulga oma meeskonnakaaslase Sergei Chepikova ainult 5.. Ja Chepikov ja Pavel Rostovtsev millele ta ka vallandati ole veatu, vastamata topelt 6 korda. Tulemus - 4. koht meeskond relee.

Olümpiamängudel Torinos

Taas esinema olümpiamängudel sportlane ei suutnud 4 aasta pärast Torino. Need võistlused ei ole parim vorm tuli Sergei Rozhkov. Fotod sportlane ütles, et ei ole hooaja lihtne. In the World Cup laskesuusatamine oli ainult üks poodiumil - teise koha relee. Seetõttu olümpiamängudel, osales ta vaid üks sõit - mass algus.

Lõplik Rozhkov alustada olümpiamängudel toimus 25. veebruar 2006. Esimesed kaks välismaa Sergei läbinud veatult ei luba ühe miss. Kuid shooting seistes, nagu see tihti juhtub, ta kokku sportlane. Üks kord vastamata kolmanda ja neljanda tulejoonel, Rozhkov välistatud ise nimekirjast kandidaati kõrgeim koht. Selle tulemusena - ainult 20. kohal ajalise nihkega 1 minut 49 sekundit võitnud Saksa Michael Greis.

Rozhkov karjääri 2008. aastal lõppes. Viimase hooaja World Cup, veetis ta ainult kolm jooksu.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.