Sport ja FitnessMartial Arts

Poks reeglid: kutse-ja amatöör

Ja see artikkel, Uurime reeglite poks! Tegelikult, mida kasti? See heitlus, kus konkreetse võitlejad kinnastega ja augustatud peksmise üksteist: kontakt sport. Fight kestab tavaliselt 3-12 padrunit. Ta kontrollib kohtunik. Võitnud on määratud ainult siis, kui vastane pikali ja ei suuda tõusta kümme sekundit (knockout). See kutsus võitja juhul, üks meestest sai vigastada, tänu millele võitlust ei saa jätkata (TKO). Kui pärast teatud arvu ringi võitlus ei olnud lõppenud, võitja määratakse kohtunike, paljastades oma hinnanguid.

Esimesed tõendid jms võitleb kuvatakse teise Egiptuse, Sumeri ja Minoan reljeefid. Isegi Vana-Kreeka, toimus turniiri rusikas võitleb, poks identsed. Üldiselt poks on muutunud spordi duelli 688 eKr. e., kui rusikas võitleb ilmus esimest programmi iidse olümpiamängudel. Tänapäeva vormi sport sündis Suurbritannias alguses XVIII sajandil.

Mõnes riigis on oma võitluskunstide (lethvey Myanmar, prantsuse Savate, Muay Thai Tai), nii väga sageli inimesed kasutavad terminit "Inglise poks."

pro poks nõuded

Ja nüüd vaadata kehtivaid kutse poks. Mis need on? Tuleb märkida, et reegleid amatöör ja spetsialiseeritud võitlus on palju sarnasusi ja erinevusi.

Mis on hinnangust? Kas professionaalne poksijad reeglina puudub konkurents. Kuid hetkel, suur hulk Euroopa ja maailma meistrivõistlustel. Ehk need turniirid hakanud moes. Võistlustel kasutada hinnang korras. Kõik kahjustuste poksija võidab ja juhib kajastatakse konsolideeritud hinnang nimekirja. Alati võtta teadmiseks tüüpi võidud - punktide või knockout. Saavutused võitleja amatöör ring saada staatuse "plusse" ei loe.

Muide, iga peamiste organisatsioonidega (WBO, WBA, IBR, WBC) on oma veidi erinevad reeglid poks ja nende hinnang lehed. Võitleja, kes lõpetas esimese koha pingerida struktuuri, nimetatakse kandidaat maailma pealkiri. Muidugi, maailmameister ei ole lubatud osaleda pingerida konkurentsi, kuid see võib korraldada seltskondlikke üritusi, et ei kavatse redel.

Poks reeglid võimaldavad ka teda kohtuda maailma liidrite teisi versioone. Kui võitleja on maailmameister kõik põhiparameetrid, leitakse absoluutne liider (Kostya Dzyu). Kui ta kaotas võitluses, kaitsta meister vöö, kordusmatšil võiks nimetada. Huvitav, juht WBC Jose Sulaiman teatas hiljuti oma kavatsusest poks volikogu korraldada esimese World Cup poks süsteemi spetsialistid.

Vanusepiirang plusse

Poks eeskirjad plusse on vanus piirangud: poksija ei saa nooremad kui 18 aastat. Ja see ei ole oluline, millist võitleja poks kogemus amatöörid: oma esimese lahingu "pro" karjääri, ta peab korraldama järgmise valemiga: neli vooru kolm minutit. Muide, reiting lahing tavaliselt mahutab kuus või kaheksa vooru. Võitlus tiitli maailma liider kestab kaksteist vooru kolm minutit.

Üldiselt valemiga mängu, kuupäev ja kellaaeg ning muude piirangute salaja meeskond paar kuud enne selle toimumist. Need on reeglid poks.

Vastane võitleja ka eelnevalt kindlaks määrata. See võimaldab uurida oskusi vastased ja selgitada taktikalised kava. Vene poksija saab tiitlile Champion Venemaa üksnes juhul, kui ta veetis kaks hood kuue vooru ja kaks võitlust kaheksa vooru.

otsustades

poks reeglite ring kontrolli kohtunikud kolmest küljest ja kohtunik. Täites mängu kaasates ka juhendaja, ajamõõtja, arst, kohtunik, informaator. On hinnangust pool võistlus kohtunike ja kohtunike vastu küllakutse promootor. Meistrivõistlustel võistluse looma organisatsiooni, kelle initsiatiivil võitlus toimub.

Ja sa tead, millised on reeglid poks ring on kohustatud täitma? Ringo on selle omanik - kohtunik, kes kontrollib kõike, mis juhtub seda. Punkte antakse iga poksija, arvestab kohtunik. Ta ütleb kohtunik andmed pärast lõpetamist iga vooru, kuvatakse tulemuskaarte.

Sest Pauside arv ja ringi, nende kestus kellad ajamõõtja. Ja kes koostab ja edastab kõikidele külalistele informatsioon poksijad, kohtunikud brigaad? Muidugi, kohtunik-informaator.

Juhendaja töötab täpselt sama peakohtunik on diletantlik lahinguid. Ta juhib ka Finance Liikumine (auhinnaraha, transpordikulud, ja nii edasi).

On huvitav, et iga poksija ei tohi olla rohkem kui neli sekundit. Üks neist on peamine ja intervallidega võib olla sees ring. Perroonil ringi saab tõsta mitte rohkem kui kaks sekundit.

Hinded

Reeglid poks kaasata lugedes punkti, mis on touch kohtunikud. Kümme punkti saab VõiTjA, samas kui kaotaja - vähemalt kuus. Huvitav, elektroonilise süsteemi lugedes punktid on keelatud.

Kui liiga võitluste tavaliselt välistatud viigiga. Kuidas? Jah, just sama arvu punkte teeninud sõdurid, võitja on poksija, kes on võitnud mitu vooru. Tehes otsust, kohtunike arvestama ka löögijõu (erinevalt fännid). On kolm valguse vastavad kõva mõju.

Reeglid töötavad poks pöörama tähelepanu ka raske puhub ja löögid, mille tulemuseks on knockout. Enamasti eelistatakse vooru võitleja, kes saatis vastase lõuendile. Rikkumine on piiratud samas raamistikus on diletantlik poks.

Reeglid mitte-professionaalne poks

Täna AIBA heaks uued reeglid: nad jõustus 2013. aastal. Kas vanusepiirangud siin? Jah, reeglid Nyrkkeilyn pakkuda neid vanuseklassides:

• Junior Boys - 12 aastat.
  • Poisid keskeas - 13-14 aastat.
  • Vanemad tüdrukud ja poisid - 15-16 aastat.
  • Tüdrukud ja poisid - 17-18 aastat.
  • Naised ja mehed - 19-34 aastat.

Sõltuvalt vanusest Nyrkkeilyn eeskirjad hõlmavad piiranguid sündmuste arv teatud perioodi:

• Poisid kuni 15 aastat: kaks võitleb 30 päeva.
  • Tüdrukud ja poisid 15-16 aastat: kolm võitleb 15 päeva, viis võitleb 30 päeva.
  • Naised ja mehed: neli võitleb 15 päeva, viis võitleb 30 päeva.

Ja mis sätestavad eeskirjad poks võistlused amatööridele? Selles sport algajad lubatud rassi alles pärast kolme kuu koolitust.

Üldiselt vastavalt AIBA nõuetele rahvusvahelistel võistlustel saavad osaleda lapsed 17-34 aastat.

võitleb amatöörid

Kõik võistlused Nyrkkeilyn toimuvad Olympic eeskirjad - Shootout. Erinevate rühmade Fighters toimib nagu valem:

• Poisid 12-14 aastat: uustulnukad ja kolmas heakskiidu võidelda kolme võitleb üks minut ja esimese ja teise kategooria - viisteist minutit.
  • Poisid 15-16 aastat vana, naised ja tüdrukud: uustulnukad võitlevad kolm vooru (üks minut iga) ja esimese numbri ja eespool - kaks minutit iga.
  • Mehed ja naised: algajatele - kolm võitleb viisteist minutit ja esimene number ja kõrgem - neli võitleb kaks minutit.

Tuleb märkida, et Venemaa absoluutse meistrivõistlustel valem on viit kaks minutit. Väga sageli võitleb võetud kokkuleppel. Selle variandi puhul võidelda valemiga saab kolme või nelja vooru (kolm minutit iga) või viis või kuus ringi (kaks minutit each).

Ja kui turniir toimub skaalal suurem kui piirkondliku? Sel juhul pidasid osalejad võitluses puhta aeg: erinevate vaheajad konkurentsi ei võeta arvesse. Muide, vahel kokkutõmbed alati andnud üks minut puhata.

Noh, me oleme natuke ja õppinud põhireeglid poks. Jätkame edasi meie raske töö. Niisiis, Nyrkkeilyn võistlused jagunevad käsk, isiklik ja individuaalne ja meeskonna.

Era- konkurentsi võidab võitleja, kes on võitnud finaali. Siin alates neljanda koha ja alumise kohad jaotatakse vastavalt arvu võidud. In meeskonnamäng võitnud rühma teenida rohkem punktide arv. Võitja kaalu kategoorias antakse kaks punkti. Sest lüüasaamist - üks punkt. Kui poksija puudus või ei ilmu turniiri, punkte ei antud.

Üksikutel-team turniiri võidu sõltub ka punktide arv. Victory - seitse punkti, teine koht - viis punkti, kolmas koht - 3,5 punkti, kuni poolfinaali iga võit arvutatakse ühe punkti. Võrdse arvu punkte võitja saab loorberitel meeskond, mis võttis rohkem esimesi kohti, ja nii edasi.

Väga huvitav sport on poks. Lahingutegevuse reegleid lubada poisid kasti-poisid samas vanuses. Juuniorid kaheksateist aastat vanad on lubatud osaleda täiskasvanute võitleb. Siin saab mängida mänge sama spordi kategooriates. Bokserid esimese kategooria on lubatud võidelda meistrid sport, sealhulgas maailma liidrid. Kõik variandid on keelatud omada rohkem kui üks lahing päevas.

Selles sport on ka keelatud konkureerida amatöör võitlejad, kes osalesid kutsevõistlustel.

Amateur vilistamine

Mis tahes konkursid ja võitleb Nyrkkeilyn üle teostab žürii:

• Peakohtunik juhib rakendamise kõiki reegleid võitluses ja teeb lõpliku otsuse kõiki tehnilisi aspekte.
  • Külgmised kohtunikud hinnata lahing protsessi ja tulemuse määramiseks mängu.

Üldiselt ametliku turniiri teenib viis küljekohtunikena. See võimaldas kolm kohtunikku, kuid selle mängu ei tohiks olla suurem kui piirkondlikul tasandil. Timekeeper aega vaadates võitlust ja võidab gong. Kohtunik informaator teatatud andmete sündmuste kulgu. Kohtunik jälgib täitmise reeglite võitlejad ring.

Kohtunikud rakendamise jälgimiseks kõiki reegleid enne sportlased ringis. Komandant juhib tehniline ja majanduslik seadmed sobi. Poks Vene Föderatsiooni valib tehniline delegaat, kes on kohal konkurentsi, kus nende tulemuste võitleja saavad pealkiri "Master of Sports Vene Föderatsiooni."

Duelli võib olla nii naistele kui meestele. Kohtunikud võistlused plusse ei ole lubatud kasutada armastavad võitleb.

Töötamisel Kohtunik rakendab käsk "Brac", "Stop", "Box". Ettevaatust ta kaasas žeste, mõistetakse kohtunike ja poksijad. Muide, sõltuvalt rikkumise poksija saab selle vaatleja märkuse. Kohtunik võib diskvalifitseerida kurjategija.

Tai poks

Noh nüüd uurima reegleid taipoks. Mis see on sport? Tai poks või Muay Thai, võitluskunstide kunsti Tai. Ta tuli vana võidelda oskuste Tai Muay Boran. See võitlus on sarnane teiste Indo-Hiina võitluskunste. Termin "Muay" tähendab tõlkes "tasuta võitlus" või "duelli tasuta."

Praeguses Muay Thai võitlus ja rusikad ja sääred ja jalad ja põlved ja põlved: nüanss tänu sellele nimetatakse seda "lahing kaheksa liiget." Muay Thai ei meeldi võitluskunstide või karate. See võitlus ei ole teretulnud ametliku komplekse (khat Taolu). Nad asendavad sparring, töö kotid ja "jalad", põhi kombinatsioon kahest või kolmest slaps.

Tai, selles võitluses on populaarsust kogunud tagasi XVI sajandil. Ta tundis üle kogu maailma, vaid kahekümnendal sajandil, pärast muljetavaldav võitude üle võitlejad Tai esindajaid võitluskunste.

Praegu Muay Thai on populaarne Tai: isegi kohalikega tähistada igal aastal riigi poks Muay Thai. Väljaspool riiki, kuulus taipoksi kasvab endiselt. Lõppude lõpuks, segatud võitluskunstide edasi arendada. Ja nad Muay Thai ulatuslikult kasutatud lahing hammas. See sport ei ole Olympic, kuid selle võitlejad läbi võistlusi piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste skaalal.

Kaalutud tasandil Muay Thai

Vastavalt reeglitele taipoks, kaalukategooria on selged piirid. Väga sageli võitleja võib esineda kaks kaalurühmi. See sõltub mängu ja koha. RF 12 kategoorias eraldatud esimesest, kõige kergema, mass (45 kg) väga raske (91 kg).

Suurus ring mängu sõltub tüüpi võidelda. Tegelikult reeglid sport näitavad, et poksijad võidelda ala peaks olema 6-7 meetri pikkuse ja laiuse.

komplekt

Mis on nii eriline taipoks? Massist või konkurssidel on sõltumatu laskemoona võitlejad. Nad peavad kandma 10-untsovye kindad. Nad on veidi väiksem kui poks, kuid rohkem kui need, kes võitlevad ilma reegleid. Fighters peab olema ka kaitsev kest, huuliku. Daamid peavad kandma kaitseriietust rinnahoidja. See kaitseb rinnad kahjustuste eest.

Keelatud meetodid Muay Thai

Taipoks nimetatakse mõju sport. See keelab hammustab, krambid, värinad. Aga suur hulk templeid. Fighters saab võidelda kõigi kehaosadega. Iga tüüpi mõju seotud konkreetse alarühma. Niisiis, laksu kätte jagunevad konksud, jabe, uppercuts, kiiged ja nii edasi.

Lööd jagatud polubokovye, pool augurauad pöördumise (meenub legendaarne Chuck Norris), sirge lööki hüpped ja nii edasi.

Võitluses, mõned tehnikad on keelatud. Näiteks ei ole lubatud lüüa tagasi pea, surmama vastase kui ta lössis ringis. Samuti ei ole lubatud lämmatava vastuvõttude, ring või Kinks käed kohapeal. Tuleb märkida, et mõnedel juhtudel, meeste tekitada kätised pea ja teha viskab. Seetõttu Muay Thai on sageli segi ajada kickboxing, mis on lähemal MMA.

Vene eeskirjad

Poks Föderatsiooni Vene reegel "Box" konkurss 2012. aastal. Nad on heaks kiitnud otsuse Presiidiumi Boxing Föderatsiooni ja Ordu RF Ministry of Sports.

See säte on tehtud võttes arvesse põhinõuded tehniliste määruste turniiri AIBA (Rahvusvaheline Boxing Association), mis jõustus 24.03.2011, nende kohustus järgida kõiki organisatsioone, kes võitlevad territooriumil Venemaa. Meeskonna juhid, poksijad, treenerid ja kohtunikud kaasatud võitleb, heaks teha kõigile nõuetele.

Naiste poks

Ja mis on huvitav reegleid naiste poks? Tegelikult reeglid sport on samad nii meestele kui naistele. Tülid boksorsh pro viimase kümne ringi, amatöör võitleb sest ainult kuus vooru, millest igaüks kestab kaks minutit (kolm minutit vastu meeste)

Lisaks on kõigil sportlased peavad kandma spetsiaalseid plastikust kilbid, et kaitsta rinnus. Kättesaadavus selliste seadmete muudab mõned iseloomulik naiste poks, kus enamik puhub suunatud peas ja väiksemad - keha.

Peamine eesmärk mäng on saavutada selge võidu, mis andis kokku tavapäraste võimalusi poks. Tegelikult lööb üle vöö rivaali neutraliseeritud, ja see ei saa jätkata võitlust.

Kui üks sõdalased saadetakse lõuendile ja tõuseb teatud aja lahing jätkub. Juuresolekul alguses knockout automaatselt peatab võitlust.

Nii et me aru reegleid poks. Loodetavasti keegi sinult nüüd panna eesmärgiks saada edukaks poksija või on arusaam, vaadata turniirid nende lemmik võitlejad.

Copyright © 2018 et.unansea.com. Theme powered by WordPress.